Rezervace Košík

Často kladené otázky aneb co je ta virtuální realita (VR)?

Jak se stanu hráčem VR

Návod tlačítek ovladačů

návod virtualní realita - ovladače

Nejčastější dotazy

Mohu přijít bez rezervace?

Ano, můžete kdykoliv v provozních hodinách. Lze také hrát na minuty, takže si můžete dávat pauzy ( jídlo, pití, vodní dýmku, káva, pizzu, pivo) a to aniž by vás to něco stálo. Pozor však na velké akce, kdy mohou být zabrané všechny místa. Proto si raději zkontrolujte rezervační kalendář

Jsem úplný začátečník, je VR určena i pro mě?

Určitě ANO! Virtuální realita je určena pro všechny. Jedná se o nejmodernější technologii a ponořit se do VR je velmi intuitivní. Navíc všechno vám na začátku ukážeme a předvedeme, takže nemusíte mít strach, i když třeba nejste technicky nadaní.

Kolik to stojí?

Ceny máme velice skvělé! Informace o cenách naleznete na stránce  www.vrcentrum.cz/rezervace , kde si můžete rovnou zarezervovat termín.

Je možné zamluvit celou hernu?

Samozřejmě ano, v tomto případě nás kontaktujte na emailové adrese rezervace@vrcentrum.cz pro domluvení individuálních podmínek.

Mám brýle. Nebude mě to omezovat?

Nikoliv. Pokud máte brýle na dálku, tak je můžete odložit, protože je nebudete potřebovat. Pro brýle na blízko může obsluha přizpůsobit VR brýle tak, že vám nebudou vadit a nepřijdete o zážitek z VR. Vaše brýle nesmí být však příliš velké.

Jaké oblečení zvolit do VR?

Vzhledem k tomu, že jde o pohybový zážitek, doporučujeme volné nebo sportovní oblečení, ale je to samozřejmě na vás. A ideálně neklouzavé boty.

Je nějaké výškové omezení uživatele?

Není. Nicméně hráči pod 110 cm nemusí mít plnohodnotný zážitek ze hry. Helma a ovladače mohou být pro hráče pod touto hranicí příliš velké.

Je nějaké věkové omezení pro VR?

Doporučený minimální věk je 8 let. Osoby mladší 15 let musejí mít doprovod zodpovědné dospělé osoby (18+) nebo zákonného zástupce. Děti vysoké pod 100 cm mohou mít problém s ovládáním ovladačů.

Co s osobními věcmi během času ve VR?

Nemusíte se bát, obsluha recepce dohlédne na vaše věci a schová na recepci, případně si jej můžete uložit do skříňky u posezení.

Nenarazím do zdi během hraní ve VR?

Všechny brýle jsou nastaveny tak, že když se přiblížíte k okraji vymezeného prostoru, objeví se skutečný prostor kolem vás ( pomocí kamer na brýlích). Rovněž předem uvidíte svítící virtuální mříž. Pro případný náraz máme na zdech měkčenou ochranu.

Kolik lidí může hrát najednou?

Aktuálně až 8 hráčů pro Hlavní set (libovolné hraní)  a 1 VR hráč s volantem a pedály (Racing box), kde se lze střídat až ve 4 hráčích.

Mohu hrát s někým společně?

Záleží na typu dané hry. Pokud hra nabízí možnost hry více hráčů, tak to možné je. Zda hra tuto možnost nabízí, se dozvíte na její kartě v sekci nabízených her. Nebo na dotaz obsluhy recepce.

Jaké hry je možné hrát?

Pečlivě pro vás vybíráme ty nejzajímavější tituly a jejich seznam naleznete zde

Mohu si v průběhu libovolně měnit hry?

Ano. Přes herní menu daného zařízení. Menu otevřete tlačítkem Oculus menu na ovladači.

Mohu rezervovat více hodin najednou?

Ano, můžete si pronajmout klidně celou hernu na více hodin, nebo i na celý den (v otevírací době)

Jak rezervovat?

Je to velmi podobné, jako když si kupujete lístek do kina. Všechny rezervace probíhají přes náš rezervační systém a postup je následující:

  • 1. Rezervace: Vyberte si zařízení, počet hodin a termín
  • 2. Platba: Online platba pomocí kreditní karty nebo online bankovním převodem
  • 3. Přijď a hraj!

Jak probíhá platba?

Platba je možná pouze online v rámci procesu rezervace. Platba probíhá přes platební bránu Comgate, která nabízí široké možnosti plateb. K dispozici je platba kartou (Visa, Master Card, Maestro ), bankovním převodem nebo pomocí online platebních tlačítek. Můžete také platit osobně v herně. Jídlo a vodní dýmku je potřeba platit osobně, předem a hotově.

Je možné provést rezervaci a platbu na místě?

Ano. V naší herně máte možnost zaplatit hotově nebo platební kartou přes terminál. 

Jak brzy přijít před rezervovaným časem?

Ideálně 15 minut předem. Před začátkem také budete seznámeni se základy, jak používat VR. Můžete si rovněž objednat pití, jídlo, či vodní dýmku

Mám rezervováno, ale nemohu přijít, co mám dělat?

Rezervaci je možné zrušit bez udání důvodu na na emailové adrese rezervace@vrcentrum.cz.

Pro zrušení rezervace platí následující pravidla:

  • Zrušení rezervace více jak 24h před termínem – 100% z ceny dostanete zpět
  • Zrušení rezervace méně jak 24h před termínem – v tomto případě již bohužel není možné žádat vrácení částky rezervace zpět

Je VR jen na hry?

VR není jen o hraní her. Přestože jsou hry asi tou největší předností této technologie, je to také nástroj, jak se podívat na zajímavá místa nebo zažít nevšední zážitky. Rovněž je to skvělý nástroj pro vzdělávání a seberozvoj. Spolupracujeme také se školou SOŠEHL, se kterou plánujeme vlastní aplikace a hry.

Proč chodit do herny, když si mohu VR pořídit domů?

Společné hraní s přáteli v jedné místnosti má určitě něco do sebe. Můžete společně jíst, pít, případně si dát profesionální vodní dýmku. Také máme spoustu her, které stále aktualizujeme. Investujeme do optimálních technologií a snažíme se přinášet stále nové novinky jako je držák na zbraň či plánovaný KatWalk ( podobně jako v Ready player one) 

Máte bezbariérový přístup?

Ano jistě. Je pro nás důležité aby VR bylo u nás dostupné bezbariérově. Pro lidi na vozíčku může být VR skvělým zážitkem. Rádi bychom do budoucna navázali s nějakou organizací spolupráci.

Co je Oculus ?

Velice kompaktní zařízení zobrazující virtuální realitu. Nabízí vysoké rozlišení, krásný obraz a fajnové ovladače. Brýle lze také ovládat i zcela bez ovladačů pomocí rukou. Je to úžasné zařízení vytvořené firmou Meta.

Sledujte nás na instagramu

Přihlašte se do klubu a buďte informovaní ohledně všech soutěží ve VR hraní

Abychom mohli ukládat Vaše případné skóre, vytvoříme Vám účet na těchto webových stránkách

Copyright © 2022 - 2024  VR Centrum s.r.o.
Zábavná herna s virtuální realitou. Vhodná pro rodiny, party, kamarády ale i rande, oslavy nebo teambuilding. Vyjímečná zábava na jihu Čech ! 

Virtuální herna a studio - VR Centrum ČB
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram