Rezervace Košík

Společenské akce

Nebaví Vás sedavé rozlučky se svobodou, teambuildingy, firemní večírky, narozeniny nebo jiné společenské akce? Rozhýbejte hosty spolu s námi.

Radost, zábava, vzdělávání, pohyb a skvělá nálada! Přesně taková bude kulturní společenská akce pořádaná centrem virtuální reality.

Plánujete-li organizovanou událost, kulturního, sportovního, společenského či zábavního charakteru a chcete své hosty překvapit něčím originálním, neváhejte se s organizací Vašeho eventu obrátit právě na nás. Zajišťujeme nejen aktivní kolektivní odpočinek s virtuální realitou, ale také občerstvení, nápoje a vodní dýmky.

CO JE TO VIRTUÁLNÍ REALITA?

Virtuální realita (VR) je interaktivní počítačová technologie, která umožňuje uživatelům prožívat umělou, simulovanou realitu v reálném čase. VR vytváří pocit, že se uživatelé nacházejí v jiném světě nebo prostoru, který je vizuálně i zvukově autentický a věrně reprodukovaný.

Typická VR zahrnuje použití speciálního headsetu, který se nasazuje na hlavu a obsahuje obrazovku, sluchátka a senzory pohybu. Tyto senzory sledují pohyby uživatele a reagují na ně, aby umožnily uživateli interakci s virtuálním prostředím.

Pro doplnění představy o virtuální realitě doporučujeme zhlédnout 
Video zde

CO NABÍZÍME V RÁMCI SPOLEČENSKÉ AKCE?

1. SPOLEČENSKÁ AKCE PŘÍMO VE VR CENTRU V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH

První možností je organizace události přímo v centru virtuální reality v Hradební ulici v ČB. V případě, že máte zájem se skupinou vyzkoušet virtuální realitu u nás stačí specifikovat své požadavky níže a kontaktovat nás na info@vrcentrum.cz nebo na tel. čísle +420 799 553 446

ZÁBAVA A HERNÍ PRŮMYSL

Virtuální realita umožňuje hráčům ponořit se do virtuálního prostředí a zažít tak úplně nový level zábavy. VR hry poskytují více interaktivity, intenzity a realismu, což přináší zcela nový herní zážitek.
Co mame promyslet před společenskou akcí ?
Chceme zajistit konkrétní druhy nápojů?
Chceme zajistit konkrétní občerstvení?
Chceme zajistit vodní dýmku(y)?
Chceme se bavit nebo vzdělávat?

2. SPOLEČENSKÁ AKCE MIMO VR CENTRUM (LIBOVOLNÁ LOKALITA)

Druhou možností je organizace události mimo centrum virtuální reality. V případě, že máte zájem se skupinou vyzkoušet virtuální realitu kdekoliv po České republice, Slovensku nebo Rakousku? Neváhejte specifikovat své požadavky níže a kontaktovat nás na info@vrcentrum.cz nebo na tel. čísle +420 799 553 446

ZÁBAVA A HERNÍ PRŮMYSL

Virtuální realita umožňuje hráčům ponořit se do virtuálního prostředí a zažít tak úplně nový level zábavy. VR hry poskytují více interaktivity, intenzity a realismu, což přináší zcela nový herní zážitek.
Co máme promyslet před společenskou akcí ?
Chceme se bavit nebo vzdělávat?
Máme konkrétní představu o programu ve virtuální realitě (např. chceme prezentovat námi vytvořené virtuální prostředí; chceme hrát konkrétní hru společně)? Máme hlavní téma nebo specifickou skupinu účastníků a chceme sestavit program ve

CHCEME SESTAVIT PROGRAM VE VR NA MÍRU DLE TÉMATU!

Sledujte nás na instagramu

Přihlašte se do klubu a buďte informovaní ohledně všech soutěží ve VR hraní

Abychom mohli ukládat Vaše případné skóre, vytvoříme Vám účet na těchto webových stránkách

Copyright © 2022 - 2024  VR Centrum s.r.o.
Zábavná herna s virtuální realitou. Vhodná pro rodiny, party, kamarády ale i rande, oslavy nebo teambuilding. Vyjímečná zábava na jihu Čech ! 

Virtuální herna a studio - VR Centrum ČB
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram